Lecznica 24h

Całodobowa Lecznica “Chylonia” powstała w 1995 roku jako jedna z pierwszych lecznic w Gdyni Chyloni. Jesteśmy dumni, że coraz więcej osób odwiedza nas ze swoimi pupilami, dlatego stale podnosimy jakość i różnorodność świadczonych usług oraz unowocześniamy sprzęt i wyposażenie przychodni weterynaryjnej.


Zespół

Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i praktykę weterynaryjną, przez co nie boją się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań. Są zawsze uśmiechnięci i z pasją podchodzą do każdego pacjenta. Specjalizujemy się w chirurgii weterynaryjnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki.


Pełna oferta

Oferujemy szereg zabiegów profilaktycznych takich, jak: szczepienie psów i szczepienie kotów, odrobaczanie, zwalczanie pasożytów i wiele, wiele innych usług. W stałej sprzedaży posiadamy bogatą gamę artykułów dla zwierząt oraz pokarmów. Wykonujemy chipowanie oraz paszporty dla psów.

Ta klinika powstała z miłości do zwierząt…

lecznica weterynaryjna

Witryna, którą właśnie Państwo przeglądają, powstała z myślą o przedstawieniu miejsca w którym to pierwsze skrzypce zawsze grały, grają i będą grać zwierzęta. Ich dobro oraz zdrowie jest priorytetem dla całego zespołu świetnych i doświadczonych weterynarzy, którzy swój zawód wykonują z wielką pasją i zaangażowaniem.

Codziennie przyjmujemy w swoich progach dziesiątki podopiecznych, dokładamy wszelkich starań, by otoczono ich najlepszą i najbardziej troskliwą opieką. Wielokrotne sukcesy w weterynarii utwierdziły nas w przekonaniu, że przemyślana profilaktyka oraz bezbłędna diagnostyką mogą zdziałać cuda. Naszym podopiecznym zawsze proponujemy optymalny program leczenia, a ich właścicielom gwarantujemy przydatne porady dotyczące żywienia, wychowania, pielęgnacji zwierząt.